ǿ-Я-q-i-и-ά-Ŀ
Gosd_em - Kayz-er - CrZy-eR - OrqinaL ÇaTLaq
Group's Team
Administratör & Yönetmen
ǿ-Я-q-i-и-ά-Ŀ
Gosd_em - Kayz-er - CrZy-eR - OrqinaL ÇaTLaq
Group's Team
Administratör & Yönetmen
ǿ-Я-q-i-и-ά-Ŀ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ǿ-Я-q-i-и-ά-Ŀ

((-->.Ќ-ά-Ч-Z.-.є.Я.<--))

AnasayfaPortalli*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKurallar
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» nereDeee!
Eski Mektup! Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 12:33 pm tarafından KaYz-eR

» hayalhan
Eski Mektup! Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 11:21 am tarafından KaYz-eR

» BoynuS
Eski Mektup! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:50 pm tarafından CraPLuS

» User Gorup's
Eski Mektup! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:48 pm tarafından CraPLuS

» harika
Eski Mektup! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:47 pm tarafından CraPLuS

» ....
Eski Mektup! Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:46 pm tarafından CraPLuS

» Terk-i diyar
Eski Mektup! Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:00 pm tarafından orqinal çatlaq

» kısa we öz...
Eski Mektup! Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:59 pm tarafından KaYz-eR

» Sanaldan gerçeğe giden aşk hikayesi
Eski Mektup! Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:42 pm tarafından KaYz-eR

...
Sitede Kullandığınız Tema
Standart Tema
Siyah-Kırmızı [Mekanikal]
6 Toplam oylar

portal

psiqo

Eski Mektup!

2 posters
YazarMesaj
KaYz-eR
..::KaYz-eR::..
..::KaYz-eR::..
KaYz-eR

Eski Mektup! Empty
MesajKonu: Eski Mektup!   Eski Mektup! Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 7:23 pm

Bir gün yolda giderken hızlı adımlarımı durduran bir şeye rastladım , ayaklarımın ucunda parlayan kırmızı çizgileri olan hoş desenli bir cüzdan dı bu.Sahibini bulmak için cüzdanı açtım , içinden 3 dolar ve birde mektup çıktı.Mektup o kadar eskiydi ki her tarafı yırtılmıs , yazıları silinmek uzereydi.Cüzdanın sahibini bulmak için mektubu okumaya karar verdim.Okumadan once gözüme mektubun tarihi çarpmıştı.Mektubun eski oldugunu anlamıştım ama 60 yıllık olacagını düşünmemiştim bile.Ve mektup şöyle başlıyordu ; Canım seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam , herzamanda sevecegim ve hiçbir zaman sevgimden , sevginden şupe duymayacagım.Tamamını okuyamıyordum ama anladığım kadarıyla kızın yaşı ufak oldugundan annesi izin vermemiş ve mektup şöyle son buluyordu.SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ....Mektubun ustunde zor bela görülen adresten yola çıkarak sahibini bulmak istiyordum.Sonra kendime şöyle dedim , alt tarafı 3 dolar ve birde mektup ne olacak ki.Ama içimdeki o ses bul sahibinidiyordu bana .Aramaya karar verdim.Adresteki evin telefn numarasını almak icin bir kaç yeri aradım.Bana numaayı veremeyeceklerini yalniz görüşmek isterlerse size baglarız dediler.Biçare tamam dedim.Bir kaç dakika sonra telefona bir bayan çıktı , Durumu zaten izah etmistim .Bayan bana şöyle dedi;30 sene önce kızın annesinden bu evi satin aldik , ama kadın bir huzur evinde yaşıyor dedi bayan ve adresi verdi.İçimdeki o ses hiç susmuyordu , ve huzur evinin aradım .Bana kadının coktan öldüğünü söylediler ama kızı başka bir huzur evinde kalıyor dediler.Adresi aldim ve büyük bir heyecanla bayanı gormeye gittim.Asansörle 3. kata çıktım ve bayanın odasına girdiğimde , sevimli ışıl ışıl parlayan gözleri olan tatlı bir bayan çıktı karşıma ve ona mektubu uzattım önce şaşırdı sonra mekubu okumaya başladı.Gözlerinden birkaç damla yaş damladi ve bana şöyle dedi;Çok yakışıklıydı onu hep sevdim , onu çok sevdim.Annem izin vermemisti ama onu hiç unutmadım.Ve hiç evlenmedim .Bana onu bulursan eger .O na şunu söyle ^^SENİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADIM VE ÇOK SEVDİM . O BENİM İLK AŞKIMDI^^ dedi bayan.Bayanı bulmuştum ama cüzdanın sahibi bir erkekti , onu bulmaktaydı sıra .Asansörden indim , kapıdan tam çıkarken bir ses duydum birisi bana ya o cüzdan 8. katta yaşayan amcanın cüzdanı değil mi diye seslendi.Tam olarak ne söylemek istediğini anlamamıştım merakla yüzüne baktım ve lafını tekrarladı. O elinde tuttuğun cüzdan 8 katta yaşayan amcanın cüzdanı , bu kezde sen mi buldun dedi bana bende evet tanıyormusun sahibini dedim .Taniyorum dedi birkaç kezde ben bulmustum dedi.Büyük bir şok içerisinde hemsireyi takip ettim.Asansöre bindik 8.kata çıktık odaya girdigimizde karşımıza bayanın anlattıgı kadar yakısıklı sevecen bir amca çıktı ve ona cüzdanını uzattım elini cebine goturup çocuk gibi sevinerek bana teşekkur etti.Bende teşekküre gerek yok efendim dedim. o yine israr etmisti , ben lafını keserek özür dilerim sizi bulabilmek için mektubu okumak zorunda kaldim.Adam yüzünü yere eğdi ve gözleri dolu bir şekilde bana onu anlatmaya başladı.Cok güzeldi onu hiç unutmadim , onu çok sevdim , onu hep sevdim , o benim ilk aşkımdı dedi ve hiç evlenmedim dedi.Bende ona süpriz yapmak istedim .Bunca zaman aynı yerdeler ama birbirlerinden haberi yokmus.Adamla asansore bindik ve 3. kata indik.Odanın kapısı açıktı bayanın sırtı bize dönük televizyon izliyordu.İçeriye girdik , bayan dönüp bize bakti ikiside şaşkın bi şekilde birbirlerini tanımaya çalıstılar.Uzun yılların verdıgı ayrılık sevgilrinden hiç bir sey almamis aksine çogaltmış.Birbirlerinin adini söylediler ve yürekten bi sarılışları vardı ki bu goruntu karşısında gözyaşlarımı tutamamıştım hele yanımızdaki hemsire kendini zor atti koridora.Vedalasmaları sevmedigim icin ordan sessizce ayrıldım ve kendimle o an gurur duydum ve içimden şöyle dedim bu kadar büyük bir aşk'a saygı duymak gerek .Günümüzde kolay kolay bulunmuyor artık ama yinede büyük aşk lar var bunları hissetmek kolay degildir hissendelerse kiymetini bilmelidir! sozüm bu kadar .....
https://orqinalpsqo.forum.st
miSs_khaFkas
C.S.A.OP
C.S.A.OP
miSs_khaFkas

Eski Mektup! Empty
MesajKonu: Geri: Eski Mektup!   Eski Mektup! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 4:46 pm

Like a Star @ heaven sağol kayzerRr Like a Star @ heaven

Eski Mektup!
1 sayfadaki 1 sayfası